Ogłoszenia parafialne – XXVI Niedziela Zwykła, 25 września 2022 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. męczenników Kosmy i Damiana

Wtorek – Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

Środa – Wspomnienie św. Wacława, męczennika

Czwartek – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriele i Rafała

Piątek – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła

Sobota – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

1. W poniedziałek o godz. 19:00 kurs wiary (katecheza dla dorosłych), we czwartek o 19:00 krąg biblijny.
  2. We wtorek katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych
    o godz. 19:00 w kościele.
  3. Msza Św. z Dusze w czyśćcu cierpiące w najbliższą środę o godz. 6.30.
  4. We czwartek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela. Prośby do tego świętego można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca – nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o godz. 7.00
  6. Od soboty zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej. Dzieci przygotowujące się do I spowiedzi Komunii św. ze szkoły Nr 149 zapraszamy w sobotę o godz. 16:00; natomiast dzieci ze szkoły Nr 162 w sobotę o godz. 17:00.

Nabożeństwa różańcowe w październiku: dla dzieci w dni powszednie o godz. 17:00 dla wszystkich po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18:30.