XXX Niedziela Zwykła, 23 października 2022

Dziś  rozpoczyna się TYDZIEŃ MISYJNY.

Z tej okazji gościmy w naszej parafii ks. Prałata Jana Nikla, kapłana naszej Archidiecezji, proboszcza katedry lwowskiej. Ks. Jan daje świadectwo swojej posługi duszpasterskiej wśród naszych Rodaków we Lwowie. Po Mszy świętej możemy wesprzeć jego posługę dobrowolnymi ofiarami.

poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

środa – wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy

piątek – Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1. Nabożeństwa różańcowe: dla dzieci od poniedziałku do soboty o godz. 17:00, dla wszystkich po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18:30.
  2. W poniedziałek kurs wiary o godz. 19:00 w sali obok kancelarii.
  3. We wtorek katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym w kościele.
  4. We czwartek 27 października o 30 różaniec dla kandydatów do bierzmowania z klas 1 ponadpodstawowych, po nabożeństwie  krótkie spotkanie w kościele.
  5. Krąg biblijny we czwartek o godz. 19:30.
  6. W sobotę po wieczornym nabożeństwie modlitwa do św. Charbela
    z błogosławieństwem świętym olejem. Intencje do Świętego można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.
  7. Korowód świętych – w przyszłą niedzielę 30.X. Zapraszamy dzieci, aby przebrały się za ulubionego świętego. Zbiórka w zakrystii o godz. 11:20.

W listopadzie, ze względu na nabożeństwa za Zmarłych w kościele  Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji będzie kończyć się błogosławieństwem o godz. 17:35.

Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominek.