Ogłoszenia parafialne – Rocznica Poświęcenia Kościoła 30 PAŹDZIERNIKA 2022 r.

1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 18:30; jutro dla dzieci o godz. 17:00 oraz po Mszy św. wieczornej.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto obowiązkowe. Msze św.
    w naszym kościele będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  3. We środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św.
    za zmarłych o godz. 6:30, 7:00, 8:30; 15:00, 16:30, 18:00, 19:30.

Po ostatniej Mszy św. będzie w kościele różaniec za zmarłych. Przynosimy znicze, które umieścimy pod krzyżem misyjnym.

1. We czwartek – wspomnienie św. Marcina de Porres, zakonnika

W piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

1. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek
    i sobota miesiąca.
  2. Spowiedź dodatkowo w tym tygodniu: we czwartek od godz. 17:00 oraz
    w piątek od godz. 16:00. W I piątek będzie też Msza św. o godz. 16:30.
  3. W I sobotę nabożeństwo eucharystyczne po Mszy św. o godz. 7:00, a potem różaniec w kaplicy adoracji.
  4. Odwiedziny chorych przez kapłanów z posługą sakramentalną w pierwszy piątek i sobotę od godz. 8:00.
  5. Od czwartku przez cały miesiąc listopad w dni powszednie o godz. 17:45 będziemy
    w kościele odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z wypominkami listopadowymi.
  6. Nasza parafia (ks. Tomasz) organizuje ośmiodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 29.01 – 5.02. 2023 r. Koszt pielgrzymki: 2200 zł i 580 $. Program pielgrzymki i zapisy w zakrystii.
  7. Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w dniach od 1 do 8 listopada mogą dostąpić odpustu zupełnego lub cząstkowego i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące. W czasie nawiedzenia kościoła należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz spełnić inne warunki jak spowiedź sakramentalna, Komunia św. godziwie przyjęta i pomodlić się według intencji Ojca świętego.
  8. Przy głównym wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Na Górce”.