Ogłoszenia parafialne – XXXII Niedziela Zwykła, 6 listopada 2022 r.

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Środa – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • Czwartek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  • Piątek – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  • Sobota – Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika.
  1. W ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania w dniach
    7-9 listopada 2022 r.
    w naszej parafii odbędzie się Triduum przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. W te dni zapraszamy młodzież kl. 1 ponadpodstawowych wraz z rodzicami na Eucharystię o godz. 18.00

Bierzmowanie młodzieży zaplanowane jest na czwartek. Otoczmy ich naszą serdeczną modlitwą.

1. We wtorek – katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych
    o godz. 19:00 w sali obok kancelarii.
  2. We środę o godz. 19:00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w auli domu parafialnego (sala na dole, dawna kaplica).
  3. W piątek, z racji Święta Narodowego, nie obowiązuje abstynencja
    od pokarmów mięsnych (dyspensa biskupa).
  4. We czwartek kancelaria parafialna nieczynna.
  5. Zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w zakrystii do niedzieli 13 listopada 2022 r.
  6. W przyszłą niedzielę, zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, będzie można wesprzeć 6 Światowy Dzień Ubogiego organizowany przez Parafię Mariacką i naszą Archidiecezję. Z tyłu kościoła będzie przygotowana skarbonka na ten cel.