XXXIII Niedziela Zwykła 13 listopada 2022 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – Wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

Środa – wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy

Czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Piątek – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

Sobota – wspomnienie św. Salomei, zakonnicy.

  1. We wtorek różaniec za Zmarłych wypominanych w naszym kościele i Msza św. za nich o godz. 18:00. Po wieczornej Mszy św. półgodzinna adoracja w kaplicy adoracji, na którą zaprasza domowy Kościół naszej parafii.
  2. W najbliższą niedzielę – 20 listopada – wolontariusze Domowego Hospicjum Maryi Królowej Apostołów, które działa na terenie naszej parafii, jak co roku będą zbierać datki do puszek na działalność naszego hospicjum.
  3. Z tyłu kościoła są skarbonki na datki z okazji Światowego  Dnia Ubogich.
  4. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z Kościołem prześladowanym. Polećmy prześladowanych chrześcijan opiece Królowej męczenników.

 Pod Twoją obronę…