Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25 grudnia 2022 r.

Poniedziałek – Święto św. Szczepana męczennika (niedzielny porządek Mszy świętych)

Wtorek – Święto Św. Jana, apostoła i ewangelisty;

Środa – Święto Świętych Młodzianków, męczenników;

Piątek – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

1. We wtorek katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 19:00.
  2. We czwartek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela. Intencje do Świętego można składać przed Mszą św. do skrzynki intencji.
  3. W piątek, z racji Święta Świętej Rodziny, w naszej parafii,  jest udzielona dyspensa
    od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę o godz. 18:00 Msza św. na zakończenie roku kalendarzowego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Ogłaszamy poszukiwania do posługi organisty w naszym kościele. Posługa ta obejmuje prowadzenie śpiewu oraz granie na organach w zgromadzeniu liturgicznym. Początek posługi w naszym kościele: kwiecień 2023 r. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2023 r

Życzenia: Drodzy Parafianie, Boskie Dzieciątko przychodzi na świat, aby z nami być. Przychodzi, by dzielić nasz ludzki los. Doświadcza wszystkiego co ludzkie z wyjątkiem grzechu. Życzymy Wam, Waszym rodzinom i wszystkim ludziom, którzy umiłowali pojawienie się Jego, abyście spotkali Go, jak pasterze, Mędrcy ze Wschodu i wszyscy wierzący w Niego na przestrzeni wieków. Niech Matka Boża błogosławi Wam na Święta Bożego Narodzenia i w każdym dniu Nowego Roku.