Ogłoszenia parafialne – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 8 stycznia 2023 r.

1. W piątek wspominamy św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła.
  2. Katecheza przed chrztem dla chrzestnych i rodziców we wtorek o godz.

19:00 w kościele.

1. Comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie we czwartek o godz. 20.00. z indywidualnym błogosławieństwem i wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego o 21.00.
  2. Został wydany ilustrowany album z opisami kościołów krakowskich, w tym z opisem i fotografiami naszego kościoła. Album do nabycia w zakrystii. Cena 120 zł.
  3. Dziękujemy rodzinom, które już przyjęły księdza po kolędzie. Jeśli ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie, można się umówić indywidualnie. Woda święcona do zabrania do domów znajduje się w kościele oraz w kaplicy adoracji.
  4. W przyszłą niedzielę Fundacja Charity (Polska Fundacja Inicjatyw lokalnych i ekonomii społecznych) będzie na terenie kościelnym prowadzić kwestę na rzecz utrzymania i tworzenia nowych miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami.