Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu 26 lutego 2023 r.

 1. Dziękujemy ojcom redemptorystom: o. Jackowi Dembkowi i Henrykowi Kowalskiemu za przeprowadzenie renowacji misji parafialnych  w naszej parafii. Dziś ostatni dzień naszych ćwiczeń duchownych związanych z renowacją misji.  Życzymy ojcom  Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w posłudze kapłańskiej. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby ewangelizacyjne naszych  ojców misjonarzy.

List Księdza Arcybiskupa na dzisiejszą niedzielę umieszczony jest na naszej stronie internetowej. – List Metropolity Krakowskiego na Wielki Post 2023

 1. W sobotę Święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej.
 2. We wtorek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.
 3. Katecheza dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
 4. Droga krzyżowa w naszym kościele w piątki Wielkiego Postu o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci) o 17:00 i 19:00. Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dodatkowo we czwartek od godz. 17:00 oraz w piątek od godz. 16:00.
 6. W I piątek miesiąca będzie także sprawowana Msza św. o godz. 16:30.
 7. W I sobotę nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o godz. 7:00.
 8. W piątek i sobotę księża odwiedzą chorych od godz. 8:00. Można zgłaszać chorych, którzy chcą się wyspowiadać w zakrystii i kancelarii. Troszczmy się o zbawienia nasze i naszych bliźnich.
 9. W najbliższą środę 1 marca o godz. 19.00 zapraszamy na wyjście do kina
  Cinema City na Zakopiance na film ” OPIEKUN”. Jest to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi. Cena 14 zł. płatne przy zapisie w zakrystii. Zapisy do poniedziałku włącznie.

Ogłoszenie grzecznościowe: „Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w Krakowie ogłasza nabór  do klas pierwszych ogólnych i integracyjnych oraz oddziałów przedszkolnych ogólnych i integracyjnych na przyszły rok szkolny. Szczegóły oraz oferta edukacyjna znajdują się na stronie internetowej szkoły”.