XV Niedziela zwykła 16 lipca 2023 r.

Wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana

Czwartek – Wspomnienie bł. Czesława, kapłana

Sobota – Święto św. Marii Magdaleny

1. We wtorek różaniec za zmarłych o godz. 17:30 oraz Msza św. za zmarłych wypominanych w naszym kościele.
  2. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż. Intencje do św. Rity można składać do skrzynki intencji.
  3. Od jutra do 20 lipca do godz. 15:00 będzie można pozbyć się elektroodpadów (zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny) czyli: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzory, telewizory, pralki, lodówki żelazka itd. Składać można te rzeczy przy garażu metalowym obok kościoła (kaplicy adoracji) do 20 lipca do godz. 15:00. Dzięki zebranym w ten sposób środkom będziemy mogli wesprzeć dzieła Papieskiego Stowarzyszenia Kościoła w Potrzebie (potrzeby misyjne Kościoła).
  4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Bogusława Witkowskiego kustosza Sanktuarium Krwi Chrystusa Pana w Częstochowie. Wygłosi on kazania i będziemy mogli wesprzeć budowę tego sanktuarium składając  dobrowolne ofiary  po Mszach świętych.