XVII Niedziela zwykła 30 lipca 2023 r.

Poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana

Wtorek – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

Środa– wspomnienie św. Euzebiusza z Verceli, biskupa

Piątek – Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana

Sobota – wspomnienie rocznicy poświęcenia bazyliki Najświętszej Maryi Panny.

1. We wtorek zmianka tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź dodatkowo we czwartek od godz. 17:00 oraz w piątek od godz. 16:00.
  3. W I piątek miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 16:30. Odwiedziny chorych przez kapłanów w piątek i sobotę od godz. 8:00.
  4. W sobotę (pierwszą w miesiącu) nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. porannej.
  5. W przyszłą niedzielę na terytorium kościoła po Mszach świętych będzie kwestowała Fundacja Zmieniamy Niemożliwe. Cel kwesty – pomoc dla ludzi ubogich.
  6. Jeśli ktoś chce się włączyć w akcję Caritas parafialnego „Tornister pełen uśmiechu” . W zakrystii są do odebrania plecaki i po napełnieniu przyborami szkolnymi należy je przynieść do zakrystii. Będą one przekazane najuboższym rodzinom naszej parafii.