V Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2024 r.

1. We wtorek przypada Uroczystość Świętego Józefa.
  2. Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na Mszę św. o godz. 18:00 i modlitwy w intencji trzeźwości w poniedziałek.
  3. We wtorek zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas szkół średnich i ich rodziców (lub opiekunów prawnych) na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie.
  4. We wtorek różaniec za zmarłych wypominanych o godz. 17:30.
  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej modlitwy o nawrócenie najbliższych w kaplicy adoracji.
  6. W piątek nabożeństwo do św. Rity, z poświęceniem róż, po Mszy św. wieczornej.
  7. Nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00 oraz droga krzyżowa: piątek o godz. 8:00; 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00.
  8. Odwiedziny chorych przez kapłanów będą w najbliższą sobotę oraz w Wielką Środę (27 marca). Dodatkowych chorych można zgłaszać w zakrystii lub telefoniczne i za pośrednictwem poczty elektrycznej.
  9. W przyszłą niedzielę (Palmową) – poświęcenie palm na każdej Mszy św. Konkurs własnoręcznie zrobionych palm będzie po Mszy św. o godz. 11:30.
  10. W przyszłą niedzielę możliwość spowiedzi św. będzie pół godziny przed każdą Mszą św. Natomiast nie będzie spowiedzi podczas Mszy św. Na ten dzień zaplanowaliśmy większą liczbę spowiedników w naszym kościele.
  11. Spotkanie rady parafialnej odbędzie się w piątek o godz. 20:00 na plebanii.
  12. W Wielki Piątek organizujemy wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej na nabożeństwo drogi krzyżowej. Wyjazd o godz. 6:30; powrót – około 14:30. Zapisy w zakrystii do środy włącznie.
  13. W zakrystii do nabycia album z kościołami krakowskimi. Jest to bardzo dobra dokumentacja z uwzględnieniem naszego kościoła. Druga książka do nabycia to praca zbiorowa „Polska i krzyż”.