- Kalendarz liturgiczny:
- Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
Wtorek – Wspomnienie św. Filipa Nareusza, kapłana
Czwartek – Święto Chrystusa Najwyższego Kapłana
Piątek – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
Sobota – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika.
- We poniedziałek zapraszamy kandydatów do bierzmowania z drugiego roku formacji na spotkanie formacyjne. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00.
- Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych będzie we wtorek o 19:00 w kościele.
- W piątek po Mszy św. o 18:00 będzie nabożeństwo do św. Szarbela. Intencje do tego Świętego można składać do skrzynki intencji.
- Nabożeństwa majowe sprawujemy w naszym kościele w niedziele maja o godz. 18:30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
- W Boże Ciało, które przypada 4 czerwca planujemy tradycyjnie procesję eucharystyczną. Prosimy grupy przygotowujące ołtarze o kontakt, w tym tygodniu, z siostrą w zakrystii. W tym roku mamy zakupione nowe ołtarze, które zafundowali rodzice dzieci pierwszokomunijnych wszystkich szkół na terenie naszej parafii. Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać.
- Organizujemy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w najbliższą sobotę 30 maja. W programie Msza św. w Sanktuarium oraz dróżki. Wyjazd o godz. 8:30 powrót około godz. 16:00. Zapisy i dodatkowe informacje w zakrystii do środy włącznie.
- Ogłoszenie grzecznościowe: Dyrekcja Samorządowego Przedszkola Nr 6 zaprasza na rekrutację uzupełniającą, która już trwa do 2 czerwca. Szczegóły na stronie internetowej przedszkola.

