24 Niedziela Zwykła 15 września 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża  i Cypriana, biskupa

Środa – Święto św. Stanisława Kostki

Piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

Sobota – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

  1. Jutro intencja Mszy św. o godz. 18:00: aby rodzice i wychowawcy dawali przekonujący wzór trzeźwości dzieciom i młodzieży.
  2. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby tworzyć chór na spotkanie w najbliższy wtorek 17.09. w godz. 19:00-20:00 do sali nr 1. Potrzebujemy zarówno Pań jak i Panów. „Kto śpiewa dwa razy się modli”.
  3. W najbliższy wtorek 17.09.2019 r., jako trzeci miesiąca, w kaplicy Adoracji przez wspólnotę Domowego Kościoła zostanie poprowadzona modlitwa, na którą zapraszamy szczególnie małżeństwa. Zachęcamy do przyjścia po Mszy św. wieczornej (ok. 18.30), aby uwielbiać Pana za łaski otrzymane w tym sakramencie.
  4. W piątek 20.09. spotkanie oazy po wieczornej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 10:00 Msza św. z udziałem Domowego Kościoła. Po Mszy św. spotkanie w auli – zapraszamy rodziny zainteresowane tym katolickim ruchem.
  6.    Bóg zapłać Dobroczyńcom za ofiary na potrzeby parafii. W minionym tygodniu wykonano nagłośnienie zewnętrzne i procesyjne. Niech Matka Boża błogosławi naszych Dobroczyńców.
  7. W przyszłą niedzielę wygłosi kazania ks. Zdzisław Błaszczyk, misjonarz z Brazylii. Właśnie z naszej parafii wyjechał on na swoją misję; wcześniej był tutaj wikariuszem. Po Mszach świętych będziemy mieli możliwość finansowego wsparcia jego misji.