Ogłoszenia Parafialne – 25 Niedziela zwykła 22 września 2019 r.

Dziękujemy księdzu Zdzisławowi za wygłoszone kazanie. Po Mszy św. możemy wesprzeć jego misję w Brazylii dobrowolnymi ofiarami (przy wejściach do kościoła).

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana

Piątek – Wspomnienie św. Wincentego a Paolo, kapłana

Sobota – Wspomnienie św. Wacława, męczennika.

1. Zbiórka oazy w piątek po wieczornej Mszy św.

2. Kandydaci do sakramentu bierzmowania z klas VIII, którzy złożyli deklaracje w tym tygodniu mogą w kancelarii parafialnej zapisywać się na tegoroczne spotkania w grupach. W kancelarii parafialnej zapisujemy się tylko w godzinach urzędowania.

3. W sobotę 28 września serdecznie zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Charbela. O godz. 17:30 różaniec z czytaniem próśb; o 18:00 Msza św. z kazaniem i uczczenie relikwii świętego Charbela.

4. Jak podawaliśmy w ubiegłą niedzielę w sobotę 5 października organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o godz. 7.30 powrót o godz. 18.00 w programie m.in. zwiedzanie Jasnej Góry, Msza św., Droga Krzyżowa na Wałach. Koszt wyjazdu 40 zł w cenie autokar, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, dodatkowe ubezpieczenie, w tym celu przy zapisywaniu prosimy podać nr PESEL. Ponieważ na pierwszy wyjazd chętnych było więcej niż miejsc dlatego w sobotę 12 października organizujemy identyczny wyjazd. Zostało jeszcze kilkanaście miejsc.

5. Tydzień temu dzieci w wieku przedszkolnym do klasy II szkoły podstawowej otrzymały plansze, na które będą mogły przez cały rok zbierać obrazki rozdawane w każdą niedzielę w zakrystii. Po Mszy św. o godz. 11.30 obrazki rozdawane będą na kościele. Niestety ostatnio zabrakło plansz, dlatego jeżeli są jeszcze dzieci nie mające planszy zapraszamy wraz z rodzicami po jej odbiór do zakrystii wraz z zaległymi obrazkami.