Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela zwykła 14.06.2020 r

Dziękujemy Panu Bogu za uroczystość Bożego Ciała oraz składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przebiegu naszej procesji. Dziękujemy za tak liczny udział wszystkim parafianom, Panom Policjantom za zabezpieczenie trasy procesji i dbanie o nasze bezpieczeństwo, wspólnotom, które przygotowały ołtarze i przyozdobiły je pięknymi kwiatami: Żywemu Różańcowi, Domowemu Kościołowi, Neokatechumenatowi, Grupie Modlitewnej Rodziców, Siostrom Nazaretankom, Księżom Wikariuszom, Panom niosącym baldachim, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Scholii Młodzieżowej, Panu Organiście, Panom Kościelnym, Paniom niosącym feretrony, Panom niosącym sztandar parafii, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwoneczkami wraz z Rodzicami, dzieciom w strojach komunijnych i Rodzicom, harcerzom. Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia procesji składamy serdeczne Bóg zapłać.

 1. Kalendarz liturgiczny:

Środa – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

PiątekUroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 1. W najbliższy piątek, z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

 2. Do czwartku, z racji tradycyjnej Oktawy Bożego Ciała o godz. 18:30 procesja eucharystyczna wokół kościoła. We czwartek (18 czerwca) na zakończenie Oktawy Bożego Ciała będzie poświęcenie wianków po Mszy św. wieczornej.

 3. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się
  o godz. 17:45.

 4. W sobotę 20 czerwca o godz. 10:00, 11:30, 13:00 odbędzie się uroczystość
  I Komunii św
  . dla pierwszych grup dzieci szkół naszej parafii.

 5. Spowiedź św. przed I Komunią św.:

 • Rodziców we czwartek od godz. 17:30

 • Dzieci w piątek o godz. 19:00.