Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela zwykła, 11 października 2020

1. W tym tygodniu wspominamy:

• Poniedziałek – bł. Jana Beyzyma, kapłana

• Wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

• Czwartek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

• Piątek – św. Jadwigi Śląskiej

• Sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

1. W poniedziałek o 18.00 Msza św. – spotkanie formacyjne dla uczniów kl.3
    i rodziców dzieci przygotowujących się do i komunii świętej ze szkoły nr 164.

2. Nabożeństwo fatimskie pokutne we wtorek 13 października – początek o godz. 18:00. We wtorek nie będzie katechezy przed chrztem – najbliższa taka katecheza będzie 27 października.

3. Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania z klasy VII przychodzi we wtorek 13 października do kościoła i uczestniczy we Mszy św.
    i nabożeństwie fatimskim, a następnie w spotkaniu organizacyjnym w kościele.

4. W tym roku klasy VI nie rozpoczynają przygotowania do Bierzmowania natomiast jako wierzący ludzie codziennie modlą się i przychodzą na niedzielną Mszę św. Wszystkie dzieci zachęcamy do comiesięcznej spowiedzi i pracy nad swoim charakterem. Klasy szóste rozpoczną swoje bezpośrednie i trzyletnie przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii za rok, czyli od początku siódmej klasy. Te dzieci przystąpią do bierzmowania w I klasie szkoły ponadpodstawowej.

1. Bóg zapłać za ofiary (po Mszach świętych) na finansowanie programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który aktualnie obejmuje opieką blisko 2000 uczniów i studentów.