Ogłoszenia parafialne – 29 Niedziela zwykła, 18 października 2020 r.

Wtorek – Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa

Czwartek – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

Piątek – Wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

Sobota – Wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa.

1. 19 października, to jest w trzeci poniedziałek miesiąca, po Mszy św. wieczornej grupa Apostolstwa Trzeźwości poprowadzi modlitwę różańcową w intencji trzeźwości.

2. We wtorek różaniec za zmarłych wypominanych po Mszy św. wieczornej.

3. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżonków na Adorację Najświętszego Sakramentu – we wtorek po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie różańcowym, o godz. 19.00 w kaplicy Adoracji.

4. We czwartek nabożeństwo do św. Rity. Porządek będzie następujący: o godz. 18:00 Msza św., różaniec, poświęcenie róż.

5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00; w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18:30.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 zapraszamy dzieci na IV korowód świętych. Zapisy w zakrystii.

7. Bóg zapłać za ofiary na stypendia dla uboższej młodzieży. Bóg zapłać Dobroczyńcom i wolontariuszom.