Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2020

 1. Jutro – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych . Msze św. o godz. 6:30, 7:15; 8:00; 16:00; 17:00; 18:00; 19:00.
 2. W dzień Zaduszny 2 listopada zapraszamy na różaniec w intencji zmarłych. Nabożeństwo z wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 20:00. Prosimy przynieść znicze które później wspólnie zapalimy i zaniesiemy pod Krzyż misyjny. Modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 3. We środę Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
 4. W listopadzie można przez 8 dni uzyskać odpust i ofiarować go za zmarłych. W tym roku można wybrać sobie dowolne osiem dni w ciągu miesiąca listopada, aby zyskać odpust i ofiarować go za zmarłych. Można go zyskać pod zwykłymi warunkami czyli: „I. wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Mogą uzyskać ten odpust tylko jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić Ojcze nasz i Wierzę oraz wypełnić inne warunki: spowiedź sakramentalna, Komunia św. i modlitwa za Ojca Świętego; II. wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące”
 5. We wtorek zmianka tajemnic różańcowych po wieczornej Mszy św.
 6. We czwartek 5 listopada po Mszy św. o godz. 18:30 Domowy Kościół zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.
 7. W dni powszednie listopada Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych wypominanych i wypominki o godz. 17:45
 8. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W I czwartek miesiąca dodatkowa spowiedź od godz. 17:00 – 18:00.
 9. W I piątek miesiąca dodatkowa spowiedź od godz. 16:00 – 18:00; z przerwą od godz. 16:45-17:15. W ten dzień będzie także Msza św. o godz. 16:30.
 10. W pierwszy piątek miesiąca i sobotę księża odwiedzą swoich chorych. Zapisy dodatkowych chorych pragnących się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. w kancelarii, zakrystii, telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną.
 11. Bierzmowanie klas I szkół ponadpodstawowych, które miało być w listopadzie zostało przeniesione na późniejszy, nieokreślony na razie, termin. Niech to nie będzie przeszkodą do praktykowania wiary przez tę młodzież, która chce żyć według wiary chrześcijańskiej, mężnie ją wyznawać i postępować według jej zasad.
 12. Dziękujemy grupie mężczyzn, która wyraziła gotowość obrony naszego kościoła, jeśli zajdzie taka potrzeba.