Ogłoszenia parafialne – XXXIII Niedziela zwykła 15 listopada 2020 r.

poniedziałek – Wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej
    wtorek – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
    środa – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
    czwartek – Wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy
    piątek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
    sobota – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
  1. W dni powszednie listopada o 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych wypominanych i wypominki.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżonków na Adorację Najświętszego Sakramentu – we wtorek po Mszy św. wieczornej,
    ok. godz. 18.30 w kaplicy Adoracji.
  4. Ojciec święty mianował ks. Roberta Chrząszcza, kapłana naszej Archidiecezji, misjonarza posługującego w Brazylii, biskupem pomocniczym naszej Archidiecezji. Polecamy modlitwie wiernych osobę biskupa nominata.
  5. Siostry Nazaretanki z Ghany składają serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy kupując kalendarz w minioną niedzielę przyczynią się do budowy szkoły. W duchu wdzięczności, 17 listopada 2020 r w Ghanie zostanie odprawiona Eucharystia za darczyńców.