Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu 12 marca 2023 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:

środa – świętego Klemensa Marię Hofbauera, zakonnika

piątek  – św. Patryka, biskupa

sobota – św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła

1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Początek katechezy wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  2. Droga krzyżowa w naszym kościele w piątki Wielkiego Postu o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci) o 17:00 i 19:00. Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00.
  3. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekoracji wielkanocnej w naszym kościele. Skarbonka na ten cel znajduje się za ławkami.
  4. Baranki cukrowe do koszyczka wielkanocnego rozprowadzane przez Caritas naszej Archidiecezji są do nabycia przy figurze Matki Bożej Fatimskiej. Bóg zapłać za ofiary składane przy nabywaniu baranków.
  5. Bóg zapłać za pomoc dla uchodźców z działań wojennych na Ukrainie. Do 20 marca włącznie,  można składać do pojemnika obok obrazu Pana Jezusa Miłosiernego produkty żywnościowe o długim terminie ważności, najlepiej konserwy.