Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkiego Postu 26.03. 2023 r.

  1. Nabożeństwa pasyjne w naszym kościele:

Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00

Droga krzyżowa w piątki o godz. 8:00, 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00. 

  1. Spotkanie przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  2. Nabożeństwo ku czci św. Szarbela we środę po Mszy św. wieczornej z błogosławieństwem Intencje do tego świętego można składać do skrzynki za ławkami. 
  3. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbonka na ten cel znajduje się z tyłu kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę (Palmową) – poświęcenie palm na każdej Mszy św. Konkurs własnoręcznie zrobionych palm będzie po Mszy św. o godz. 11:30. Główna nagroda będzie dla wykonawców największej własnoręcznie wykonanej palmy.
  5. W przyszłą niedzielę możliwość spowiedzi św. będzie pół godziny przed każdą Mszą św. Natomiast nie będzie spowiedzi podczas Mszy świętych. Na ten dzień zaplanowaliśmy większą liczbę spowiedników.
  6. W I sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające o godz. 7:30. W ten dzień odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w domach. Kapłani odwiedzą także chorych w Wielką Środę (5 kwietnia) od godz. 8:00. Dodatkowe zgłoszenia do odwiedzin chorych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Można także zgłosić za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  7. W zakrystii do nabycia album z kościołami miasta Krakowa a przy wyjściu nowy numer „Na Górce”.
  8. Możliwość spowiedzi w naszym kościele w dni powszednie od godz. 6:30 – 7:15 oraz od godz. 17:30.
  9. Kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu jest czynna w dni powszednie od godz. 7:30 do 17:50.