- Przeżywamy największe święto w ciągu Roku Liturgicznego – Wielkanoc. Święto to przeżywamy jako oktawę czyli 8 dni, do przyszłej Niedzieli Miłosierdzia Bożego włącznie.
- W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą jak w każdą niedzielę. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby naszego Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II.
- Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
- We wtorek kaplica adoracji nie będzie czynna ze względu na zaplanowane gruntowne uporządkowanie tego miejsca świętego.
- We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20:00 w kościele.
- Księga intencji (a więc możliwość zamawiania intencji mszalnych) na przyszły rok będzie dostępna, jak Bóg da, we wrześniu.
- Ogłoszenie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 naszej parafii: Msza św. w Waszej intencji będzie sprawowana w poniedziałek 17 kwietnia o godz. 18:00. Potem spotkanie w kościele, na którym da świadectwo wiary znany muzyk Jan Budziaszek. Zapraszamy także zainteresowanych parafian.
- Bóg zapłać za udział w Triduum Paschalnym: scholi i ministrantom; modlącym się w Ciemnicy i przy Bożym Grobie, grupom modlitewnym: Siostrom Nazaretankom, różom z Żywego Różańca, Domowemu Kościołowi, Obrońcom życia nienarodzonych, Wspólnocie Adoracyjnej, Oazie, wspólnotom neokatechumenatu. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji w kościele; pomagającym w pracach porządkowych w domu parafialnym i kościele, kościelnym i organistom. Niech Zmartwychwstały Chrystus i Jego Najświętsza Matka błogosławi Wam.
- Bóg zapłać za Wasze ofiary na kwiaty i dekoracje; na Boży Grób w Jerozolimie oraz na potrzeby naszej parafii.

