Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 16 kwietnia 2023 r.

1. Dziś o godz. 18:30 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek o 17:45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji o trzeźwość w naszej Ojczyźnie i uwolnienie uzależnionych od nałogów.
  1. W piątek wspomnienie św. Anzelma biskupa i  doktora Kościoła
  1. We wtorek różaniec o godz. 17:30 i o 18:00 Msza św. za zmarłych wypominanych.
  2. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity. Intencje do tej świętej składamy w skrzynce intencji.
  3. Przypominamy formy kultu Miłosierdzia Bożego: Święto Miłosierdzia Bożego (pierwsza niedziela po Wielkanocy), godzina 15:00 (godzina śmierci Syna Bożego) obraz Miłosierdzia Bożego (Jezu ufam Tobie), koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Planujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do trzech sanktuariów maryjnych: do Leśniowa, Gidel i na Jasną Górę. Wyjazd w sobotę 29 kwietnia o godz. 7:00; powrót około 19:00. Informacje szczegółowe w zakrystii. Zapisy do przyszłej niedzieli 23 kwietnia.
  5. Ogłoszenie dla dzieci ze Szkoły Nr 149. Rekolekcje szkolne w kościele będą dla tych dzieci w najbliższą środę, czwartek i piątek. Dzieci od 1-3 będą miały naukę w te dni o godz.  9:00; klasy 4-6 o godz. 13:00; klasy 7 i 8 o godz. 10:30. Kandydaci do bierzmowania przynoszą na te nauki indeksy. Prosimy rodziców, aby zachęciły swoje dzieci do udziału w tych rekolekcjach.
  1. Ogłoszenie dla rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 naszej parafii: Msza św. w Waszej intencji będzie sprawowana w poniedziałek 17 kwietnia o godz. 18:00. Potem spotkanie w kościele, na którym da świadectwo wiary znany muzyk Jan Budziaszek. Zapraszamy także zainteresowanych parafian.