Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocna 23 kwietnia 2023 r.

Poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Wtorek – Święto św. Marka Ewangelisty

Piątek – bł. Hanny Chrzanowskiej

Sobota – Święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy

1. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  2. W sobotę po wieczornej Mszy św. będzie odprawione nabożeństwo do św. Charbela z indywidualnym błogosławieństwem olejami tego świętego. Prośby i podziękowania do świętego Charbela można składać w skrzynki intencji.
  3. W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza i przez cały tydzień będziemy się modlić w intencji o liczne, dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
  4. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową w sobotę 29 kwietnia do Leśniowa, Gidel i na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.

Módlmy się  za dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. oraz za kandydatów do bierzmowania i  ich rodziców. Pod Twoją obronę