XIII Niedziela Zwykła 2 lipca 2023 r.

Poniedziałek – Święto św. Tomasza apostoła

Wtorek – Rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie

Środa – Wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy

Czwartek – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

Sobota – Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

2. W poniedziałek obchodzi imieniny nasz ks. Tomasz Białoń, którego pozdrawiamy i otaczamy naszymi modlitwami.

3. We wtorek zmianka tajemnic różańca po wieczornej Mszy św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź dodatkowo we czwartek od godz. 17:00 oraz w piątek od godz. 16:00.
W I piątek miesiąca dodatkowa Msza św. o godz. 16:30. Odwiedziny chorych przez kapłanów z posługą sakramentalną w piątek i sobotę od godz. 8:00.
Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna w poniedziałki i czwartki od 9:00- 10:00 oraz od 16:00 – 17:30. Sprawy pilne można zgłaszać księdzu w zakrystii po Mszach świętych.
Spowiedź święta w lipcu i sierpniu w naszej parafii w niedziele 20 minut przed Mszą św. W dni powszednie od 6:30 – 6:55 oraz od 17:30 – 17:55.