XII Niedziela zwykła 25 czerwca 2023 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana;
    wtorek – Wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora kościoła;
    Środa  – św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła;
    czwartek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła;
    piątek – Wspomnienie świętych pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego

2. Katecheza przed chrztem we wtorek o godz. 19:00 w kościele (zapraszamy rodziców i chrzestnych).
  3. W piątek nabożeństwo do św. Charbela z indywidualnym błogosławieństwem po wieczornym nabożeństwie czerwcowym.
  4. We czwartek imieniny obchodzi nasz ks. Piotr Anielski. Otaczamy ks. Piotra naszą życzliwością i modlitwami.
  5. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele o godz. 18:30 a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele i uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej Mszy św. o godz. 14:15.
    Uroczysta Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu dzieciom naszej parafii w lipcu i sierpniu będzie o godz. 13:00.
    W dni powszednie w lipcu i sierpniu rano nie będzie Mszy św. o godz. 6:30.
    Spowiedź święta w dniu powszednie w lipcu i sierpniu od 6:30 – 6:55 oraz od 17:30 – 17:55. W niedziele bez zmian.