XXVI Niedziela Zwykła 1 października 2023 r.

  1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele będą w niedziele o godz. 18:30 a w dni powszednie o 17:00 dla dzieci a po Mszy św. wieczornej dla wszystkich. Do modlitwy różańcowej przywiązane są odpusty, które możemy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – Świętych Aniołów Stróżów

Środa – Świętego Franciszka z Asyżu

Czwartek – Świętą Siostrę Faustynę, dziewicę

Piątek – Świętego Brunona, kapłana

Sobota – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową

  1. We wtorek na wieczorną Mszę św. zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św. z SP 149. Po Mszy św. będzie poświęcenie różańców i nabożeństwo różańcowe.
  2. Zmianka tajemnic różańcowych we wtorek po nabożeństwie wieczornym.
  3. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. Zapraszamy we czwartek na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe. Po nabożeństwie spotkanie w auli domu parafialnego. Na to spotkanie przynosimy indeksy.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek dodatkowa spowiedź od godz. 17:00. W piątek od godz. 16:00. W I piątek miesiąca będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.
  5. W piątek i sobotę księża odwiedzą chorych od godz. 8:00. Dodatkowych chorych, którzy pragną się wyspowiadać można zgłaszać w zakrystii.
  6. Siostry misjonarki klawerianki dziękują Dobroczyńcom za Wasze hojne ofiary, które złożyliście  na dzieła misyjne prowadzone przez naszą Archidiecezję.