XXVII Niedziela Zwykła 8 października 2023 r.

Poniedziałek – Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

Wtorek – Wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy

Środa – Wspomnienie św. Jana XXIII, papieża

Czwartek – Wspomnienie bł. Jana Beyzyma, kapłana

Piątek – Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

Sobota – Wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele w niedziele o godz. 18:30 a w dni powszednie o 17:00 dla dzieci a po Mszy św. wieczornej dla wszystkich.
  2. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  3. We czwartek o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z indywidualnym błogosławieństwem w kościele.
  4. W piątek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Porządek nabożeństwa: o godz. 18:00 Msza św., nabożeństwo różańcowe i procesja wokół kościoła zakończona Apelem Jasnogórskim.
  5. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii i za ofiary dodatkowe oraz przekazywane na konto parafii.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie XXIII Dzień Papieski. Odbędzie się kwesta na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.