Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego 29 października 2023 r.

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 18:30; jutro i we wtorek dla dzieci o godz. 17:00 oraz po Mszy św. wieczornej.
 2. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
 3. We czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. za zmarłych o godz. 6:30, 7:00, 8:30; 15:00, 16:30, 18:00, 19:30. Po ostatniej Mszy św. będzie w kościele różaniec za zmarłych.
 4. W I piątek – wspomnienie św. Marcina de Porres, zakonnika

W sobotę – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek będzie przed Mszami świętymi oraz w piątek od godz. 16:00.

W I piątek będzie także  Msza św. o godz. 16:30.

W I sobotę  po Mszy św. o godz. 7:00 będzie nabożeństwo wynagradzające w kościele.

 1. W pierwszy piątek i sobotę miesiąca księża odwiedzą chorych od godz. 8:00.
 2. Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplice publiczną w dniach od 1 do 8 listopada mogą dostąpić odpustu zupełnego lub cząstkowego i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące. W czasie nawiedzenia kościoła należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz spełnić inne warunki jak spowiedź sakramentalna, Komunia św. i pomodlić się według intencji Ojca świętego.  
 3. Od czwartku przez cały miesiąc listopad w dni powszednie o godz. 17:45 będziemy w kościele odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z wypominkami listopadowymi.
 4. Siostry Nazaretanki zapraszają parafian i gości na Godzinę za Rodzinę – adorację, 29 października od 16.30 do 17.30, ul. Nazaretańska 1, w kaplicy zakonnej. 
 5. W przyszłą niedzielę 5 listopada zapraszamy dzieci do udziału w korowodzie świętych. Prosimy dzieci przebrać się za jakiegoś ulubionego świętego/ świętą i przyjść na zaplecze zakrystii o godz. 11:15.
 6. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na potrzeby kościoła parafialnego i za dodatkowe ofiary na ten cel.
 7. Bóg zapłać za pomoc dla uchodźców wojennych na Ukrainie. Możemy jeszcze do końca października wesprzeć tę inicjatywę składając produkty żywnościowe o długim terminie ważności do pojemnika obok obrazu Miłosiernego Jezusa w naszym kościele.