22 października 2023 r. Uroczystość Świętego Jana Pawła II

Wtorek – Wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta, biskupa

Czwartek – Wspomnienie bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy

Sobota – Wspomnienie św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele w niedziele o godz. 18:30 a w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) o 17:00 dla dzieci a po Mszy św. wieczornej dla wszystkich.
  2. Nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż i błogosławieństwem relikwiami Świętej w poniedziałek po nabożeństwie różańcowym. Prośby do św. Rity można składać do skrzyni intencji.
  3. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  4. Akcja charytatywna na rzecz uchodźców na Ukrainie. W Seminarium Archidiecezji Lwowskiej w Brzuchowicach przebywają uchodźcy wojenni ze Wschodniej Ukrainy. Możemy ich wesprzeć do końca października składając produkty żywnościowe o długim terminie ważności. Pojemnik na ten cel będzie umieszczony pod obrazem Miłosiernego Pana Jezusa w prezbiterium naszego kościoła. Przy udzielaniu pomocy potrzebującym, także  na Ukrainie  kierujemy się prawdziwą potrzebą ludzi ubogich.