XXXII Niedziela Zwykła 12 listopada 2023 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

Środa – Wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

Piątek – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Sobota – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

1. Na wypominki tzw. jednorazowe czyli odmawiane w miesiącu listopadzie zapraszamy w dni powszednie o godz. 17:45.
  2. We wtorek katecheza dla chrzestnych i rodziców przed chrztem o godz. 19:00 w kościele
  3. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Katecheza parafialna dla nich będzie w najbliższy czwartek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. a potem spotkanie w auli domu parafialnego.
  4. Spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej w najbliższy piątek o godz. 19:00 na plebanii.
  5. Bóg zapłać za Wasze dary dla uchodźców wojennych ze Wschodniej Ukrainy przekazane za pośrednictwem Lwowskiego Seminarium Duchownego w Brzuchowicach. Dary te w miniony piątek zostały przekazane potrzebującym na Ukrainie.