XXXIII Niedziela zwykła 19 listopada 2023 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Wtorek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w świątyni

Środa – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Czwartek – wspomnienie św. Klemensa Rzymskiego, papieża i męczennika

Piątek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i towarzyszy

Sobota – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

1. W poniedziałek Apostolstwo Trzeźwości naszej parafii zaprasza na modlitwę w kościele po wieczornej Mszy św.
  2. We wtorek o godz. 17:30 różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele.
  3. We środę po nowennie nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż i błogosławieństwem relikwiami św. Rity. Prośby do tej świętej można składać do skrzynki intencji.
  4. „Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich.” Wielu z nas boleje nad utratą wiary przez najbliższych: dorosłe dzieci, rodzeństwo, rodziców. Jeżeli w Twoim otoczeniu jest osoba (lub osoby) niewierzące i chciałbyś się za nią/za nich modlić z innymi, dołącz do nas. Zbieramy grupę osób pragnących wstawiać się u Najwyższego  za tych, których umysły i serca pogrążone są w mroku. Pierwsze spotkanie w kaplicy adoracji w najbliższy wtorek, 21 listopada o 19.00. Czas spotkania: ok. 40 minut.
  5. W najbliższą niedzielę wolontariusze domowego hospicjum Maryi Królowej Apostołów z naszej parafii będą zbierać datki do puszek na dalszą działalność.