V Niedziela zwykła 4 lutego 2024 r.

1. Z racji I niedzieli miesiąca będzie adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach świętych. Dziś i w następną niedzielę przed Wielkim Postem w ramach Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego przez cały dzień będzie czynna kaplica adoracji, gdzie można adorować Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. Zachęcamy do nawiedzenia tej kaplicy, w dowolnym czasie, w ciągu dnia, do zakończenia Mszy św. wieczornej. Prosimy o modlitwę w ciszy.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

Wtorek – Wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

Środa – Wspomnienie bł. Klary Szczęsnej, dziewicy

Czwartek – Wspomnienie św. Hieronima Emilianiego, zakonnika

Sobota – Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

1. We wtorek zmianka tajemnic różańca – w kaplicy adoracji po Mszy św. wieczornej.

2. We wtorek zapraszamy dzieci z klas III ze szkoły 149 i ich rodziców na Mszę św. o godz. 18:00 i na spotkanie liturgiczne w kościele.

3. W I wtorek miesiąca w kaplicy adoracji po zmiance różańcowej modlitwy o nawrócenie dla najbliższych.

4. We czwartek spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00.

5. W poniedziałek po Mszach świętych będzie poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty.

6. W drugi czwartek miesiąca zapraszamy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00 – 21:00.  Adorację zakończymy indywidualnym błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim.
  7. Ogłoszenie kolędowe: Oto nowe  terminy przeniesionej  kolędy:

Stojałowskiego 15: 10 lutego od godz. 9:00

Stojałowskiego 17: 10 lutego od godz. 13:00