IV Niedziela zwykła 28 stycznia 2024 r.

  1. Od dziś i przez kolejne dwie niedziele przed Wielkim Postem w ramach Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego przez cały dzień będzie czynna kaplica adoracji, gdzie można adorować Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie Ołtarza. Zachęcamy do nawiedzenia tej kaplicy, w dowolnym czasie, w ciągu dnia, do zakończenia Mszy św. wieczornej. Prosimy o modlitwę w ciszy.
  2. Kalendarz liturgiczny:

Środa – Wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana

Piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego

Sobota – Wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. będzie nabożeństwo do św. Charbela z błogosławieństwem Jego relikwiami. Prośby do tego świętego można składać do skrzynki intencji.
  2. We wtorek spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18:00.
  3. W piątek 2 lutego Msze św. będą o godz.  6:30; 7:00, 8:30; 15:00, 16:30; 18:00, 19:30. Święto Ofiarowania Pańskiego jest Dniem Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
  4. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Bożemu Sercu.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek dodatkowa spowiedź od godz. 17:00 a w piątek od godz. 16:00. W I czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele i modlitwy za kapłanów.
  6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej będzie po Mszy św. o godz. 7:00. W sobotę po Mszach świętych będzie specjalne błogosławieństwo z prośbą o zdrowie za pośrednictwem św. Błażeja.
  7. Odwiedziny chorych przez kapłanów będą w piątek i sobotę od godz. 8:00.