I Niedziela Wielkiego Postu 18 lutego 2024 r.

Dziękujemy Księdzu Jackowi Pędziwiatrowi za wygłoszone rekolekcje i życzymy Mu światła Ducha Świętego w posłudze kapłańskiej.

Środa – Wspomnienie św. Piotra Damianiego, czwartek – święto Katedry św. Piotra, piątek – Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

1. We wtorek Różaniec za Zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 17:30 oraz Msza św. za Nich.
  2. We wtorek w kaplicy adoracji zapraszamy na modlitwy w intencji nawrócenia dla bliskich nam ludzi.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż. Prośby do tej świętej można składać do skrzynki intencji.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00 oraz drogę krzyżową: piątek o godz. 8:00; 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00. Po drodze krzyżowej będzie błogosławieństwo relikwiami krzyża świętego i uczczenie tych relikwii.