II Niedziela Wielkiego Postu 25 lutego 2024 r.

1. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź we czwartek od godz. 17:00 oraz w piątek od godz. 16:00.
  2. We czwartek po Mszy św. wieczornej modlitwa o nowe i święte powołania kapłańskie.

W I piątek i sobotę  miesiąca odwiedziny chorych przez kapłanów.

W I piątek miesiąca będzie także Msza św. o godz. 16:30.

1. Katecheza przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  2. Nabożeństwo ku czci św. Szarbela we czwartek po wieczornej Mszy św. z indywidualnym błogosławieństwem. Prośby do tego świętego można składać do skrzynki intencji.
  3. 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych. Módlmy się za tych, którzy oddali swoje życie za to, abyśmy byli ludźmi wolnymi w wolnej Polsce.
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo wynagradzające przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Matki Bożej.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00 oraz droga krzyżowa: piątek o godz. 8:00; 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00.
  6. Baranki na stół wielkanocny do nabycia przy figurze Matki Bożej Fatimskiej. Dochód przeznaczony będzie na dzieła miłosierdzia w naszej parafii (dla rodzin potrzebujących). Skarbonka na kwiaty do Bożego Grobu (dekoracji w naszym kościele) znajduje się za ławkami. Bóg zapłać za ofiary na te cele.