III Niedziela Wielkiego Postu 3 marca 2024 r.

1. W poniedziałek przypada święto św. Kazimierza, patrona młodzieży; we czwartek wspominamy św. Perpetuę i Felicytę; w piątek  św. Jana Bożego, zakonnika (w świecie Międzynarodowy Dzień Kobiet); w sobotę wspomnienie św. Franciszki Rzymianki.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej zmianka tajemnic różańca w kaplicy adoracji. Po zmiance różańcowej w kaplicy adoracji będą modlitwy w intencji nawrócenia najbliższych.

We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę św. rodziców dzieci klas III SP 149 a potem  próba liturgiczna dla dzieci w kościele.

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszym kościele: Gorzkie żale w niedziele o godz. 18:00 oraz droga krzyżowa: piątek o godz. 8:00; 16:00 (dla dzieci), 17:00 i 19:00.
  2. Baranki na stół wielkanocny do nabycia przy figurze Matki Bożej Fatimskiej. Skarbonka na kwiaty do Bożego Grobu (dekoracji w naszym kościele) znajduje się za ławkami. Bóg zapłać za ofiary