Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca 2024 r.

  1. Przeżywamy największe święto w ciągu Roku Liturgicznego – Wielkanoc. Święto to przeżywamy jako oktawę czyli 8 dni, do przyszłej Niedzieli Miłosierdzia Bożego włącznie. Jednocześnie jest to nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego.
  2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II.
  3. Księga intencji (a więc możliwość zamawiania intencji mszalnych) na przyszły rok będzie dostępna, jak Bóg da, we wrześniu.
  4. We wtorek zmianka tajemnic różańca po Mszy św. wieczornej.
  5. Od wtorku do 8 kwietnia włączymy się w tydzień modlitw o ochronę życia nienarodzonych w naszej Ojczyźnie. Będziemy o to modlić się w czasie Mszy świętych i zachęcamy do indywidualnej modlitwy w tej intencji.
  6. We wtorek będzie w kaplicy adoracji modlitwa o nawrócenie najbliższych – po wieczornej Mszy św.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź we czwartek od godz. 17:00 oraz w piątek od godz. 16:00. W I piątek miesiąca będzie dodatkowa Msza św.  o godz. 16:30. Nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00. 
  8. Bóg zapłać za udział w Triduum Paschalnym: lektorom i ministrantom; modlącym się w Ciemnicy i przy Bożym Grobie, a szczególnie grupom  modlitewnym: Siostrom Nazaretankom, Różom z Żywego Różańca, Domowemu Kościołowi, Obrońcom życia nienarodzonych, Wspólnocie Adoracyjnej, wspólnotom neokatechumenatu. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji w kościele; pomagającym w pracach porządkowych w domu parafialnym i kościele, kościelnym i organistom, harcerzom pełniącym wartę do północy w Wielki Piątek. Niech Zmartwychwstały Chrystus i Jego Najświętsza Matka błogosławi Wam i Waszym rodzinom.
  9. Bóg zapłać za Wasze ofiary na kwiaty i dekoracje; na Boży Grób w Jerozolimie oraz na potrzeby naszej parafii.