II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia 2024 r.

1. Dziś po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 marca). Jest to Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy świętych (o 6:30, 7:00 oraz 18:00) będzie można podjąć duchową adopcje dziecka poczętego nad którym zawisła groźba zabicia tego człowieka. Deklaracje będzie można wziąć i wypełnić  przed  Mszą św. Warunkiem tej duchowej adopcji dziecka poczętego jest codzienna modlitwa do dnia 25 grudnia.
  3. Od poniedziałku do środy będą rekolekcje szkolne dla szkół 149 i 162. Prosimy o modlitwę za te dzieci.
  4. Katecheza przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  5. W czwartek o godz. 20:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele, zakończoną indywidualnym błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim.
  6. Polecajmy naszych zmarłych miłosierdziu Bożemu, szczególnie tych, których pożegnaliśmy w minionym tygodniu: Barbarę Struzik, Danutę Derus, Adama Fitt. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.