VI Niedziela wielkanocna 5 maja 2024 r.

Poniedziałek – Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

Środa – Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika

Piątek – Wspomnienie św. Jana z Avilii, kapłana i doktora Kościoła

1. We wtorek zmianka tajemnic różańca w kaplicy adoracji po nabożeństwie majowym. Następnie w kaplicy modlitwa o nawrócenie nasze i bliźnich.
  2. We wtorek na wieczorną Mszę św. i nabożeństwo majowe zapraszamy kandydatów do bierzmowania z rodzicami z VII i VIII klasy. Po nabożeństwie katecheza parafialna w kościele. Kandydaci przynoszą ze sobą indeksy.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18:30.
  4. We czwartek o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele, zakończona indywidualnym błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim.
  5. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  6. Spowiedź św. dla dzieci klas IV SP 162 (rocznica I spowiedzi) w piątek od godz. 17:30. Msza św. w ich intencji będzie 13 maja o godz. 17:00.
  7. W najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 10:00 i 12:00 przystąpią dzieci do I Komunii św. ze szkoły 164. Otoczmy te dzieci naszymi serdecznymi modlitwami.