X Niedziela Zwykła 9 czerwca 2024 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – Wspomnienie św. Barnaby, apostoła

Środa – Wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i towarzyszy

Czwartek – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana

Piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

  1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych we wtorek o 19:00 w kościele.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele: w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele  o godz. 18:30.
  3. We czwartek nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 18:00; potem cząstka różańca oraz procesja fatimska wokół kościoła. Po nabożeństwie fatimskim w kaplicy adoracji będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem (drugi czwartek miesiąca) do godz. 21:00 zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  4. Zapowiedź: w niedzielę 23 czerwca w naszej parafii będziemy gościć naszego rekolekcjonistę ks. Marka Dziewieckiego. Dzień wcześniej będzie, po wieczornej Mszy św., konferencja dla rodziców na temat: „Miłość małżeńska i rodzicielska dzisiaj”.