XIII Niedziela Zwykła 30 czerwca 2024 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Ottona, biskupa

Środa – Wspomnienie św. Tomasza, Apostoła

Czwartek – Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Piątek – Wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy

Sobota – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

  1. Zmiana tajemnic różańcowych we wtorek po wieczornej Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek dodatkowa spowiedź od godz. 17:00. W piątek od godz. 16:00. W I piątek będzie także Msza św. o godz. 16:30.
  3. W I piątek i I sobotę miesiąca kapłani odwiedzą chorych z posługą kapłańską.
  4. W sobotę po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W czasie wakacji Msze św. w dni powszednie będą o godz. 7:00 i 18:00. W dni powszednie możliwość skorzystania ze spowiedzi św. będzie pół godziny przed Mszą św. W niedziele lipca i sierpnia, tradycyjnie, nie będzie Mszy św. o godz. 14:15. Chrzest święty niemowląt będzie uroczyście udzielany w lipcu i sierpniu podczas Mszy św. w niedziele  o godz. 13:00. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 9:00 – 10:00 oraz od 16:00 do 17:30. 
  6. We środę Imieniny obchodzić będzie  ks. Tomasz Białoń. Otoczmy go naszą życzliwością i modlitwami.