Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28 maja 2023 r.

Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Wtorek – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika

Środa  – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

Czwartek  – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Piątek  – Wspomnienie św. męczenników Marcelina i Piotra

Sobota  – Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

W poniedziałek nabożeństwo do św. Charbela po wieczornym nabożeństwie majowym. Prośby do tego świętego można składać do skrzynki intencji.

1. Nabożeństwa majowe i ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele o 18:30 a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek dodatkowa spowiedź od godz. 17:00 a w I piątek od godz. 16:00. W I piątek dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.
  3. Odwiedziny chorych przez kapłanów w piątek i sobotę od godz. 8:00. Dodatkowych chorych można zgłaszać w zakrystii.
  4. Ogłoszenie dla kandydatów do bierzmowania (z klas 7 i 8): spotkanie formacyjne dla nich w I piątek miesiąca. Początek o godz. 18:00 w kościele – Msza św. nabożeństwo i konferencja. Zakończenie o godz. 19:15. Na to spotkanie przynosimy indeksy.
  5. W przyszłą niedzielę kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.