X Niedziela Zwykła 11 czerwca 2023 r.

Poniedziałek – Wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego i towarzyszy
    Wtorek -św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
    Środa – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    Sobota – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  2. W oktawie Bożego Ciała procesje z Najświętszym Sakramentem będą w niedzielę o godz. 18:30 a w pozostałe dni po wieczornej Mszy św.
  3. We wtorek nabożeństwo fatimskie pokutne. Początek o godz. 18:00. Prośby do Matki Bożej Fatimskiej można składać w skrzynce intencji za ławkami.
  4. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po procesji będzie  poświęcenie wianków.
  5. W piątek po Mszy św. odmówimy Akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji uroczystości w ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele, w niedziele o godz. 18:30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.