XI Niedziela zwykła 18 czerwca 2023 r.

Poniedziałek – Wspomnienie św. Romualda, opata;
    wtorek – Wspomnienie bł. Władysława Bukowińskiego, kapłana.
    Środa – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
    czwartek – świętych męczenników Jana Fishera i Tomasza Morea.
    Sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. We wtorek różaniec za zmarłych o godz. 17:35 i Msza św. za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 18:00.
  3. We czwartek nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż i uczczeniem relikwii po Mszy św. wieczornej.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msze św. dziękczynne z tej okazji o godz. 8:00 i 10:00. Jest to także dzień ojca. Polecajmy Najświętszemu Sercu Jezusa naszych ziemskich ojców.
  5. W sobotę imieniny obchodzi nasz ks. Prałat Jan Mrowca. Otaczamy Budowniczego tego kościoła naszą życzliwością i modlitwami.
  6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele Mszy św. o godz. 14:15. Uroczysta Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu dzieciom naszej parafii w lipcu i sierpniu będzie o godz. 13:00.