Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 26 listopada 2023 r.

Dziś po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

  1. W czwartek – przypada Święto św. Andrzeja apostoła, patrona naszego księdza kanonika Andrzeja Kuligę, którego pozdrawiamy i życzymy Mu opieki świętego apostoła.
  2. Spotkanie przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  3. W środę po wieczornym nabożeństwie oddamy cześć św. Szarbelowi. Prośby i podziękowania do tego świętego można składać do skrzynki intencji.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź we czwartek od godz. 17:00 a w piątek od godz. 16:00. W I piątek miesiąca będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.
  5. W piątek i sobotę księża odwiedzą chorych od godz. 8:00.
  6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające po Mszy św. o godz. 7:00 w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy czas Adwentu. Roraty w naszym kościele będą od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 a w soboty o godz. 7:00. Prosimy rodziców i dziadków by zachęciły swoje dzieci do udziału w roratach w naszym kościele i do zrobienia lampionów.