- W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na modlitwy w tej intencji w kościele.
- We wtorek zapraszamy na modlitwę w intencji nawrócenia – w kaplicy adoracji po wieczornej Mszy św.
- Polecajmy naszych zmarłych miłosierdziu Bożemu. W trzeci wtorek miesiąca zapraszamy na różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 17:30.
- Przepraszamy za uruchomienie dzwonów dwukrotnie w nocy minionego tygodnia. Mieliśmy problem z elektronika sterującą tymi urządzeniami. Wszystkim parafianom oraz mieszkańcom osiedla życzymy dobrego odpoczynku i dobrego zdrowia duszy i ciała.
- W intencjach dzieci nienarodzonych i ich rodziców: Pod Twoją obronę….

