IV Niedziela Wielkanocna 21 kwietnia 2024 r.

1. Arcybiskup wydał edykt o rozpoczęciu procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożej Heleny Agnieszki Kmieć, wiernej świeckiej.

Wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

Środa – Wspomnienie św. Jerzego, męczennika

Czwartek – Święto św. Marka, Apostoła i Ewangelisty. Jest to dzień imienin ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, którego polecamy modlitwie wiernych.

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity z poświęceniem róż. Prośby do tej świętej można składać do skrzynki intencji przed Mszą św.
  2. Katecheza przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  3. 25 kwietnia w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu będzie dodatkowa modlitwa w intencji obrony dzieci nienarodzonych przed zabójcami. Rozpocznie się ona po Mszy św. o godz. 18:00 i zakończy o godz. 19:30 błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  4. Prosimy o Wasze modlitwy za dzieci przygotowujące się do I spowiedzi św. i Komunii św. w naszym kościele a także za kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.